top of page
blogs1.png
Flīzes interjerā

Flīzes ir viens no vispopulārākajiem apdares veidiem. Tās var klāt gan uz grīdām, gan uz sienām. Flīzēm ir plašs sortiments – ar dažādām tekstūrām, toņiem un izmēriem. Flīzes interjerā var būt bāzes elements, vai arī tieši pretēji – akcents.

blogs2.png

Vannas istabā flīzes  liek  gan uz grīdas, gan uz sienām. Kā skaistu akcentu dušas kabīnē var veidot sienu no mozaīkām. Var veidot akcentu sienas. Krāsu kombinācija arī var būt dažāda. Ar flīžu dizainu ļoti viegli var iegūt noteiktu noskaņu vannas istabā – romantisku, tropisku, sievišķīgu utt.

flamed-aseo-verde-revestimiento-relieve-porcelanico.jpg
SUPERGRES_Purity_CUCINA_ARABESCATO_DD223-crop-c0-5__0-5-1650x700-70.jpg
Cerdomus_Supreme_Beige_Living_Zoom_960x960.jpg

Flīzes viesistabā ir lielisks risinājums kā grīdas apdare. Kā  sakaists akcents viesistaba interjerā ir izvēlēties akcenta sienu ar interesantu flīžu dizainu un lielformāta flīzēm, kas telpu padarītu dzīvāku.

Flīzes virtuvē parasti izmanto grīdas apdarē. Par cik virtuvē notiek visādas darbības ar ēdienu, bieži vien grīda ir netīra ar drupačām, taukiem un citiem pleķiem. Flīzes ir ātri un viegli kopjamas salīdzinot ar citiem grīdas seguma veidiem. Vel flīzes liek uz virtuves sienām pie darba virsmas, kur gatavo.

Cerdomus_Element_Grey_Living_Zoom_1530x960.jpg
bottom of page