top of page
sanderson design, sanderson tapetes, tapetes, dizaina tapetes, erlanda, erlanda design, tapetes rīgā, salons rīgā

Dibināts 1860. gadā, Sanderson ir viens no izslavētākajiem interjera elementu zīmoliem pasaulē, eleganti savienojot britu smalki niansēto jutīgumu ar roku zīmētajiem rakstiem un drosmīgām dizaina interpretācijām no vēstures arhīviem.

Sanderson Design Group: Services
clarke and clarke, sanderson, sanderson design, sanderson tapetes, dizaina tapetes, erlanda, erlanda design, salons rīgā

Ar lielu vērību pret mūsdienu aktuālākajām modes un stila tendencēm, Clarke&Clarke zīmols piedāvā vienu no eklektiskākajiem portfolio iekš Sanderson Design Group. Pārvietojoties amplitūdā no tīri moderna līdz greznam glamūram, Clarke&Clarke perfekti ietver mūsdienu britu dizaina ekscentrisko raksturu.

CLARKE
sanderson, sanderson design, harlequin, tapetes, dizaina tapetes, erlanda, erlanda design, salons rīgā

Iedvesmojoši krāsu naratīvi, drosmīgi ekspresīvi rakstu salikumi un augstākā labuma ražošanas tehnikas – tas ir Harlequin. Pašizpausmes un radoša dizaina izcils piemērs, kas apvieno augstas kvalitātes elementu kolekcijas ar spilgtām krāsām un tekstūrām, Harlequin zīmola ambīcijas ir iedvesmot cilvēkus izpaust sevi visdažādākajos veidos, izmantojot kreatīva un drosmīga dizaina sniegtās iespējas.

HARLEQUIN
morrics and co, sanderson, sanderson design, tapetes, dizaina tapetes, erlanda, erlanda design, salons rīgā

Politikas teorētiķis, autors, vides aktīvists, dzejnieks un arī lielisks dizaineris, Viljams Moriss (1834-1896) ir atstājis savu nospiedumu vēstures lapās kā viena no 19. gadsimta ietekmīgākajām personībām. Viljama Morisa vadībā, Morris&Co. zīmols laika gaitā kļuva par uzņēmumu, kura tapetes un tekstilizstrādājumus Sanderson Design Group šodien ir lepns izrādīt un kreatīvi interpretēt, saglabājot izslavēto meistarības standartu.

MORRIS
archive-logo-black.png
ARCHIVE

Maksimālistisks līdz pašiem dziļumiem, Archive no Sanderson Design savieno ikoniskus tapešu dizainus ar košiem krāsu naratīviem, radot īstu sajūtu, rakstu un reljefu vētru.
Ielec Archive no Sanderson Design virpulī, kas radīts Anglijā ar mīlestību un drosmīgu spītu.

SCION
Scion_Logo.png

Rotaļīgs britu dizains, kas sniedz prieku ikdienai. Atgriezīsim prieku atpakaļ interjera dizaina dvēselē! Scion Living piedāvā pacilājošu risinājumu jebkurai mājokļa shēmai ar Skandināvu iedvesmotu dizainu, košām krāsām un atjaunotām mūsdienīgas dzīves idejām.

zoffany
sanderson design, sanderson tapetes, tapetes, dizaina tapetes, erlanda, erlanda design, tapetes rīgā, salons rīgā

Luksusa dizains, kas mākslinieciski izveidots pēc augstākajiem standartiem. Kad Zoffany smeļas iedvesmu no saviem plašajiem arhīviem, tas nekad nestāv ceļā jaunu un izsmalcinātu dizainu izveidei. Piemēram, tradicionālās damaska vai velveta formas tiek pārceltas jaunā dimensijā, maksimāli izmantojot to potenciālu un meistarīgi iekļaujot to jebkurā telpā, radot pilnvērtīgu dizaina ainavu.

bottom of page