top of page

PAR MUMS

Zīmola Erlanda komercsabiedrības darbojas Latvijas tirgū jau no 1997. gada un specializējas apdares materiālu tirdzniecībā, dabisko un kompozītmateriālu būvizstrādājumu ražošanā un būvniecībā, kas savas pozīcijas tirgū nostiprināja un uztur, piedāvājot klientiem universālus, individuālām prasībām atbilstošus, nevainojamas kvalitātes apdares materiālus un būvniecības pakalpojumus, nodrošinot ātru un augsta līmeņa apkalpošanas servisu.


Zīmola salonveikalā Erlanda Design, sadarbībā ar labākajiem, vairāk kā 30 Spānijas, Itālijas, Vācijas, Portugāles, Apvienoto Arābu Emirātu, Ķīnas, Indijas un Polijas flīžu ražotājiem, aplūkojamas un nopērkamas gan augstas, gan budžeta klases dizaina flīzes, mozaīkas, kā arī flīzes terasēm, fasādēm un baseiniem. Piedāvājam arī ekskluzīvas Lielbritānijas ražotāju tapetes.

 

Erlanda Design piedāvājumā sev vēlamo risinājumu atradīs jebkura stila cienītāji: no luksusa greznuma līdz minimālisma vienkāršībai, no elegantas klasikas līdz modernisma ekstravagancei. Piedāvātās flīžu un tapešu kolekcijas ar vienu no plašākajiem sortimentiem Latvijā spēj apmierināt pat visprasīgāko klientu vēlmes.


Ilggadējā sadarbība ar ražotājiem, ļauj pielāgoties šodienas mainīgajai situācijai, lai draudzīgā vidē vēl kvalitatīvāk mēs spētu palīdzēt īstenot mūsu klientu dizaina vēlmes.


Erlanda Design sniedz profesionālas konsultācijas un izstrādā flīžu dizaina 3D vizualizācijas.

PAR MUMS: About
sienas un grīdas flīzes, Erlanda design, dizaina flīzes, sienas flīzes, grīdas flīzes, flīžu salons, flīzes, mozaīkas, baseina flīzes, flīzes baseinam, āra flīzes, 2cm flīzes, terases flīzes, antibakteriālas flīzes, lielformāta flīzes

DARBĪBAS VIRZIENI

Erlanda Design piedāvājumā ir visu veidu flīzes - akmens masas flīzes sienām un grīdām, keramiskās flīzes, klinkera flīzes, industriālās flīzes, antibakteriālās flīzes, mozaīkas, flīzes baseiniem un terasēm, ekskluzīvas dekoratīvās flīzes, dabīgais marmors, granīts, travertīns, onikss un kvarca kompozītmateriāli. Piedāvājam arī izmantot flīzēšanas, akmens ieklāšanas, būvniecības un dizaina izstrādes pakalpojumus.


Daudzveidīgais tapešu piedāvājums no Lielbritānijas labākajiem ražotājiem palīdzēs Jums iekārtot dzīves, atpūtas vai darba telpas atbilstoši jebkuram dizainam, radot laikmetisku un modernu noskaņu.

Piedāvājam visu veidu akmens apstrādes darbus un montāžu, izmantojot Čehijas ražotāja Technistone kvarca kompozītmateriālus. Mūsdienīgs un praktisks interjera risinājums ir  dabiskā un kompozītmateriāla interjera detaļas, būvju fasādes, kamīnu apdare, kāpnes, palodzes, virtuves un bāru virsmas, galdu virsmas.

PAR MUMS: Image
bottom of page